BROOK'S Eyewear

BROOK'S

OPTİK ÇERÇEVE VE GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Üretimimizin her safhasında gösterdiğimiz dikkat, ve kalitemizi en üst seviyede tutma gayreti; ürünlerimizin mükemmelliğine yansımaktadır. Her modelimize, her ürünümüze; bir sanatçının şaheserine yaklaştığı titizlik ve özveriyle yaklaşmaktayız. Brook's Eyewear bu titizlik ve özveri ile gurur duyduğumuz farkını ortaya koymaktadır.

 

İster güneşli günlerde kullandığımız güneş gözlükleri olsun, ister günlük hayatımızda kullandığımız optikler olsun, gözlüklerin bakışlarımız üzerinde çok büyük bir etkisi vardır. Şık kıyafetlerimize son dokunuşu yapar ve yüz hatlarımızı ön plana çıkarır.İşte bu sebeple, Brook's Eyewear en kaliteli gözlükleri yaratarak dünya markası olma amacı ile yola çıkmıştır.

 

Bu yolculuğuna 2015'te başlayan Brook's Eyewear, sektörde tanınan bir yüz olmaya başladı. Brook's Eyewear sıkı üretim denetimi ve kalite kontrol politikaları ile kurulmuştur. Üretim aşamasından son kullanıcıya kadar olan süreçte oluşabilecek tüm kusurları ortadan kaldırmaya yönelik prosedürlerimiz sayesinde, müşterilerimiz her zaman Brook's Eyewear kullanmanın prestijini ve farkını hisseder.

 

BROOK'S

OPTİK ÇERÇEVE VE GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ
MODELLERİMİZ

BROOK'S

OPTİK ÇERCEVELER

BROOK'S

GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

ÇOCUKLARINIZ İÇİN

NASIL BİR GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ SEÇMELİSİNİZ

Çocuklarımızın düzgün beslendiğinden, yeteri kadar uyuduğundan ve alfabeyi öğrendiğinden emin olmak isteriz. Ancak Amerika'da yetişkinlerin yüzde 65'i güneş gözlüğü kullanırken, sadece yüzde 39’u çocuklarının hassas gözlerinin güneşten korunduğundan emin olmaktadır.

 

Gençken gözlerin içindeki merceklerin bu yüksek enerji ışınlarını daha az filtreleyebilme kabiliyeti olduğundan, çocukların gözleri yetişkin gözlerinden daha çok UV ışınlarına duyarlıdır. Ayrıca çocuklar birçok yetişkinden daha fazla dışarıda vakit geçirmektedir. Bu nedenle güneş ışınlarının yüzde yüzünü engelleyen güneş gözlükleri çocuklar için daha önemlidir.

 

ÇOCUKLAR İÇİN GÖZLÜK SEÇİMİ

Müşteri memnuniyeti bizim için çok değerlidir. Brook’s Eyewear olarak ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir teknik veya kişisel memnuniyetsizliğin derhal etkin bir şekilde çözüleceğinin garantisini veririz.

 

 

 

Ulubey Sokak NO:24/10 Çankaya - Ankara

(0312) 448 00 81

info@brookseyewear.com

 

 

 

©2019 Brookseyewear  (0312) 448 00 81 Ulubey Sokak NO:24/10 Çankaya - Ankara

Bizi takip edin